Τα αποτελέσματα των εκλογών της 24ης Νοεμβρίου 2019 στο Φαρμακευτικό Σύλλογο Θεσσαλονίκης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΦΣΘ 24/11/2019

 

ΕΓΓΕΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 1310

ΨΗΦΙΣΑΝ: 941 (71,83%) 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΑΣΠΦ: 79,11% - 7 ΕΔΡΕΣ

ΚΙΝΕΦ: 16,55% - 2 ΕΔΡΕΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ: 4,33% - 0 ΕΔΡΕΣ

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

 

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΣΠΦ) - 220 ψήφοι

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΣΠΦ) - 142 ψήφοι

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΣΠΦ) - 78 ψήφοι

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣΠΦ) - 75 ψήφοι

ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣΠΦ) - 52 ψήφοι

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣΠΦ) - 49 ψήφοι

ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣΠΦ) - 43 ψήφοι

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΙΝΕΦ) - 46 ψήφοι

ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΙΝΕΦ) - 28 ψήφοι

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

ΑΣΠΦ: 75,41%  - 9 ΕΔΡΕΣ

ΚΙΝΕΦ: 12,95% - 2 ΕΔΡΕΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ: 4,87% - 1 ΕΔΡΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ: 3,43% - 0 ΕΔΡΕΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ 3,32% - 0 ΕΔΡΕΣ

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ:

 

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΣΠΦ) - 170 ψήφοι

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΣΠΦ) - 110 ψήφοι

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΣΠΦ) - 93 ψήφοι

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣΠΦ) - 80 ψήφοι

ΒΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΣΠΦ) - 37 ψήφοι

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΣΠΦ) - 31 ψήφοι

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣΠΦ) - 31 ψήφοι

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΣΠΦ) - 29 ψήφοι

ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΣΠΦ) - 28 ψήφοι

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΙΝΕΦ) - 37 ψήφοι

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΙΝΕΦ) - 27 ψήφοι

ΚΑΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ) - 44 ψήφοι

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ:

 

ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΠΦ) - 104 ψήφοι

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ (ΑΣΠΦ) - 50 ψήφοι

ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΣΠΦ) - 47 ψήφοι

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΣΠΦ) - 46 ψήφοι

ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣΠΦ) - 44 ψήφοι

ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ (ΑΣΠΦ) - 36 ψήφοι

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΣΠΦ) - 33 ψήφοι

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΑΣΠΦ) - 31 ψήφοι

ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣΠΦ) - 30 ψήφοι

ΓΚΑΛΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΚΙΝΕΦ) - 30 ψήφοι

ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΙΝΕΦ) - 12 ψήφοι

ΘΥΜΕΛΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ) - 44 ψήφοι

 

Ακολουθεί αναλυτικά το πρωτόκολλο διαλογής ψηφοδελτίων:

 

Θεσσαλονίκη 24-11-2019 

Αριθ. Πρωτ.  2258

 

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΩΝ

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΗΣ 24ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ :

                           1ον . 9 (εννέα) μελών  Διοικητικού Συμβουλίου

                           2ον.  1 (ενός) τακτικού μέλους  Πειθαρχικού Συμβουλίου

                           3ον.  1 (ενός) αναπληρωματικού μέλους  Πειθαρχικού Συμβουλίου

                           4ον . 12(Δώδεκα) τακτικών αντιπροσώπων για τον Π.Φ.Σ.

                           5ον.  12(Δώδεκα)  αναπληρωματικών αντιπροσώπων για τον Π.Φ.Σ.

 

 

         Στη Θεσσαλονίκη σήμερα 24 Νοεμβρίου 2019 ημέρα Κυριακή και ώρα 8.00 π.μ., οι υπογεγραμμένοι ως Πρόεδρος της Γενικής Συνέλευσης κ. Σωτήριος Μπούρης, ως πρόεδροι των εφορευτικών επιτροπών για το Α’ και Β’ εκλογικό τμήμα βάση του άρθρου 37 του Ν.1316/83 κ. Ελένη Καραγκούνη-Κεχαγιά  στο Α΄ εκλογικό τμήμα και  κ. Ευστάθιος Ευσταθίου  στο Β΄ Εκλογικό τμήμα, που εξελέγησαν από την Γενική Συνέλευση των μελών του Φαρμακευτικού Συλλόγου Θεσ/νίκης της 24ης Νοεμβρίου 2019, οι υπάλληλοι της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας κ.κ.  Φωτεινή Μπράφα  για το Α’ Εκλογικό Τμήμα  και η κ.  Ανθούλα Λατσάρνου  για το Β’ Εκλογικό Τμήμα που ορίσθηκαν ως διοικητικοί αντιπρόσωποι με το υπ΄ αρίθμ. ΔΔΥΚΜΜΕΘ/οικ.575415(19110)/13-9-2019 έγγραφο της Περιφέρειας  Κεντρικής Μακεδονίας, για τις Αρχαιρεσίες του Φαρμακευτικού Συλλόγου Θεσ/νίκης της 24-11-2019 για την ανάδειξη 9μελούς Διοικητικού Συμβουλίου, ενός τακτικού και ενός αναπληρωματικού μέλους Πειθαρχικού Συμβουλίου και δώδεκα τακτικών και ισάριθμων αναπληρωματικών αντιπροσώπων στον Πανελλήνιο Φαρμακευτικό Σύλλογο, μετά τη λήξη της Γενικής Συνέλευσης και αφού διαπιστώθηκε ότι η αίθουσα διεξαγωγής των αρχαιρεσιών πληρούσε όλες τις εκ του νόμου προδιαγραφές και είχαν παραδοθεί στην Εφορευτική Επιτροπή όλα τα απαραίτητα (κάλπες, σφραγισμένα ψηφοδέλτια, φάκελοι, εκλογικός κατάλογος, γραφική ύλη) ξεκίνησε η ψηφοφορία. Περί τις 15.00, κατατέθηκε ερώτημα στον Πρόεδρο της Εφορευτικής Επιτροπής εκ μέρους του μέλους του ΦΣΘ και υποψηφίου κ. Χαράλαμπου Σαρδέλη για έγγραφη ενημέρωσή του για την ακριβή σύνθεση της Εφορευτικής Επιτροπής, αίτημα το οποίο απορρίφθηκε από τον Πρόεδρο της Γενικής Συνέλευσης.

Σε όλη την διάρκεια της ψηφοφορίας και μέχρι την λήξη της προσήλθαν και ψήφισαν επί συνόλου  1310   ψήφισαν  για Δ.Σ. &  Πειθαρχικό    941     και για αντιπροσώπους Π.Φ.Σ.    941

 

         Μετά τη λήξη της ψηφοφορίας και περί ώρα 20.00, μη υπάρχοντος άλλου ψηφοφόρου, κηρύξαμε τη λήξη της ψηφοφορίας, αποσφραγίσαμε τα ψηφοδόχα κιβώτια των δύο εκλογικών τμημάτων και αρχίσαμε την καταμέτρηση των ψηφοδελτίων των παρατάξεων και των ψήφων καθενός υποψηφίου.

         Στην γενόμενη διαλογή προέκυψε το κάτωθι αποτέλεσμα:

         Μέσα στα ψηφοδόχα κιβώτια βρέθηκαν :

 

 

                                                              Π.Φ.Σ.                  ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

Α’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ :                           475                                475

                                                    

Β’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ :                           466                                466                      

 

Σ Υ Ν Ο Λ Ο :                                           941                                941

 

Στην διαλογή των ψηφοδελτίων βρέθηκαν  στο

 Α΄  ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

                                                          Π.Φ.Σ.                  ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

                                                                              

ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ:                          460                             458

ΑΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ :                             10                                9

      ΛΕΥΚΑ                                                 5                                   8

                                                            Π.Φ.Σ.                        ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

Β΄ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ                                                         

ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ:                           443                          442                 

ΑΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ :                             14                             17                                

      ΛΕΥΚΑ                                                   9                               7                                      

 

Σ Υ Ν Ο Λ Ο :                                                                                                    

 

         Επί του συνόλου έγκυρων έλαβαν οι κάτωθι συνδυασμοί :

 

  1. ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :  ……………………712   …………………………

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:   ……………………712   …………………………

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ:    ……………………681   …………………………

  

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

        

Α] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ……………………… 31 ………………………

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ :

        

Α] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ……………………… 44     ………………………

 

  1. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

        

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………… 39   ………………………

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ……   …………… 30     …………………………

 

  1. ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ & ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ :

        

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : …………………… 149  …………………………

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ: …………………… 149 …………………………

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : …………………… 117 …………………………

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         Στους άνω συνδυασμούς ο κάθε υποψήφιος πήρε τους κάτωθι ψήφους (σταυρούς προτίμησης) :

 

1ον ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

1

ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

43

 

2

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 

142

 

3

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

220

 

4

ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

52

 

5

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

49

 

6

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   

75

 

7

ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

11

 

8

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

30

 

9

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  

78

 

        

=================================================

 

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

   Α)  ΤΑΚΤΙΚΟΣ :

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

712

 

 

 

 

Β) ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

 

 

1

ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

712

 

               

 

                                             =================================================

 

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

     ΤΑΚΤΙΚΟΙ :

 

1

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

31

 

2

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 

93

 

3

ΒΑΕΝΑ ΙΩΣΗΦ  

11

 

4

ΒΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 

37

 

5

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

170

 

6

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

110

 

7

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

80

 

8

ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  (ΣΑΝΤΡΑ)

28

 

9

ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

27

 

10

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

29

 

11

ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

10

 

12

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

31

 

 

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :

 

1

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ  

50

2

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  

33

3

ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)  

47

4

ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

30

5

ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 

44

6

ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  

104

7

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

31

8

ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ

36

9

ΠΑΛΑΣΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ  

22

10

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   

11

11

ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΙΚΤΩΡ

27

12

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

46

 

                  =================================================

 

2ον . ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                    

 

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΟΙ :

 

1

ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ

31

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

1

ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

31

 

3ον ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ   ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  :

 

Α] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΣ :

 

1

ΚΑΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  

44

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ:

 

1

ΘΥΜΕΛΗΣ Α. ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ   

44

 

=====================================================

 

4ον ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ:

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

 

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9

2

ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

3

ΜΠΡΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

4

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1

 

Β]: ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

2

ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

3

ΜΠΡΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8

4

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3

 

=====================================================

5ον ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ & ΕΝΩΜΕΝΩΝ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  :

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

 

1

ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

28

 

2

ΓΚΑΛΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ)

7

 

3

ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

 

4

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   

6

 

5

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

23

 

6

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

46

 

7

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   

5

 

8

ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ     

11

 

9

ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         

2

 

 

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

1

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

117

 

 

Β) ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :

 

1

ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

117

 

 

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ :

 

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

3

 

2

ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

15

 

3

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   

3

 

4

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   

4

 

5

ΜΑΤΑΚΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  

1

 

6

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

27

 

7

ΡΟΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6

 

8

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

37

 

9

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   

7

 

10

ΤΖΕΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ        

1

 

11

ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ    

 8

 

12

ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        

 3

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1

ΓΚΑΛΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ( ΛΟΛΑ)

30

 

2

ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

 

3

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

 

4

ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

12

 

5

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8

 

6

ΦΟΛΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

 

=====================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ :

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜ

712

79,11%

7

0,11

 

ΠΕΙΘ. ΣΥΜ

712

79,11%

  1

0

 

Π.Φ.Σ

681

75,41%

9

0,04

 

 

=====================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

 

Π.Φ.Σ

31

3,43%

0

0,41

 

             

 

=====================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  

Π.Φ.Σ

44

4,87%

0

0,58

1

             

 

=====================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

ΔΙΟΙΚ.ΣΥΜ

39

4,33%

0

0,38

0

 

 

 

 

 

 

Π.Φ.Σ.

30

3,32%

0

0,39

0

 

=====================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ & ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

ΔΙΟΙΚ.ΣΥΜ

149

16,55%

1

0,48

1

ΠΕΙΘ.ΣΥΜ

149

16,55%

0

 

 

Π.Φ.Σ.

117

12,95%

1

0,55

1

 

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ   ΩΣ   ΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 

ΓΙΑ ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

  1. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
  4. ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  9. ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΓΙΑ  ΤΟ  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

 

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

  1. ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΦΣ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

  1. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  2. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  4. ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  5. ΒΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  6. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ( ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΓΩ ΙΣΟΨΗΦΙΑΣ)
  7. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  
  8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
  9. ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  10. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  11. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΚΑΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

  1. ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  3. ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  4. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  5. ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  6. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  8. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
  9. ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  10. ΓΚΑΛΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  11. ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  12. ΘΥΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

         Το παρόν πρακτικό, αφού συντάχθηκε και αναγνώσθηκε, υπογράφεται ως κάτωθι:

 

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

                                           ΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

  

 

ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

Α’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ                                            Β΄ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

 

 

ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΚΕΧΑΓΙΑ                               ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

 

 



Εθνικής Αντίστασης 173 - 175,
Εμπορικό κέντρο Φοίνικας
55134 - Καλαμαριά - Θεσσαλονίκη

Τηλ: 2310 471776
Fax: 2310 227525
emails